REGION ŚLĄSKO-DĄBROWSKI              data aktualizacji 2009-06-16

1.      Będzin, grupa „Krokus” Klub Abstynenta „Znicz”
ul. Berka Joselewicza 2,
wtorek - 1830

2.      Cieszyn, grupa "Cieszynki", Klub Abstynenta "Familia",
ul
. Błogocka 30A,
wtorek - 1700  

3.      Dąbrowa Górnicza, grupa "Zaufanie", Klub Abstynenta "Blok", Przychodnia Rejonowa nr 5,
ul. Adamieckiego 13,
środa - 1800            

4.      Gliwice, grupa "Nadzieja", Klub Abstynenta "Krokus", (siedziba regionu)
ul. Inwalidów Wojennych 14,
poniedziałek - 1730

5.      Gliwice, grupa "Dobra Droga", Dom Rekolekcyjny (wejście D, p. 430) p. IV,
 Kościół Matki Bożej Kochawińskiej
 
ul. Kopernika 63,
wtorek - 1800            

6.      Jastrzębie Zdrój, grupa "Katarzyna", Parafia N.M.P. Matki Kościoła,
ul. ks. J. Popiełuszki ,
wtorek - 1800      

7.      Jastrzębie Zdrój, grupa "Sasanka", Klub Abstynenta "Arka",
ul. Zielona 18a,
środa - 1730              

8.      Katowice, grupa "Halinka", Parafia Ewangelicko-Augsburska,
ul. Warszawska 18,
poniedziałek - 1800      

9.      Katowice, grupa "Renia", Parafia Św. Stanisława Kost. - salka parafialna,
ul. Górniczego Stanu 22,
piątek - 1800              

10.  Katowice -  grupa "Radość" , OIK
ul. Mikołowska
13 A, wejście od ul. Kamiennej
środa - 1700    

11.  Leszczyny, grupa "Godność", salka katechetyczna przy kościele pw. św. A.Boboli,
ul. Ks. Pojdy 104,
środa - 1800                      

12.  Mikołów, grupa "Oleńka", Klub Abstynenta "Powrót",
ul. Konstytucji 3 Maja 38,
środa - 1730            

13.  Piekary Śląskie, grupa "Promyk", Klub Abstynenta "Piątka",
ul. Damrota 19,
poniedziałek - 1700              

14.  Pszczyna, grupa "Promyk", Parafia Podwyższenia Krzyża, salka nr 7 
ul. M.C. Skłodowskiej 1,
wtorek - 1800    

15.  Ruda Śląska - Wirek, grupa "Radość", Parafia św. Wawrzyńca,
ul. Czajkowskiego 16,
piątek - 1700                

16.  Rybnik, grupa "Halina", Parafia Królowej Apostołów,
ul. Wieniawskiego 7,
czwartek - 1800        

17.  Rybnik, grupa "Wrzos", Dom Katechetyczny przy kościele w. Jadwigi,
ul. Kardynała Kominka 18,
środa - 1800      

18.  Sosnowiec, grupa "Nadzieja", Klub Abstynenta "AD-ASTRA" ,
ul.
3 Maja 11 (wejście od ul. Warszawskiej),
czwartek - 1700

19.  Sosnowiec, grupa "Uwolnienie", Klub Abstynenta "Uwolnienie",
ul. Niepodległości 17,
piątek - 1830            

20.  Świętochłowice, grupa "Spróbuj z Nami", Klub Abstynenta "Spróbuj z Nami",
ul. 1 Maja 5a,
środa - 1800                                      

21.  Tarnowskie Góry, grupa "Szansa", Klub Abstynenta  "Jutrzenka", 
ul
. Janasa 1a,
piątek - 1800                          

22.  Tychy, grupa "Pełna Radość", Parafia św. Krzysztofa,
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1,
czwartek - 1830                          

23.  Zabrze, grupa "Barbórka", Klub Abstynenta "Nowe Życie",
ul. Park Hutniczy 6,
poniedziałek - 1800                

24.  Żory, grupa "Nadzieja", Była Szkoła Podstawowa nr 14 
os. Sikorskiego 52,
środa - 1700                          

25.  Żory, grupa "Przebudzenie", Dom Dziennego Pobytu MOPS,
ul. Boryńska 13,
poniedziałek - 1730                      

 


Okręg opolski data  aktualizacji 2009-06-16

  1. Biała, grupa "Anna", Klub Abstynenta,
    ul
    . Czarna 6
    czwartek - 1700         
  2. Głuchołazy, grupa "Nadzieja", Klub Abstynenta "Azyl",
    Pl
    . Basztowy 4,
    piątek - 1800
  3. Kędzierzyn Koźle, grupa "Tęcza", Hotel "Piast" (p. 405),
    ul
    . Piotra Skargi 38,
    piątek - 1800

4.      Krapkowice, grupa "Maria", Punkt konsultacyjno-terapeutyczny,
os. XXX-lecia 23, (siedziba okręgu)
poniedziałek
- 1700
              

5.      Opole, grupa "Waga", Klub Abstynenta,
Pl. Św.Sebastiana 3,
środa
- 1700

6.      Ozimek, grupa Oaza", Budynek Żłobka
ul. Dłuskiego 13
czwartek - 1800

7.      Tarnów Opolski, grupa "Wsparcie", Ochotnicza Straż Pożarna,
ul. Klimasa 8,
wtorek - 1700          

8.      Walce, grupa "Przebiśnieg", Punkt konsultacyjny,
ul. Zamkowa 46,
czwartek - 1700        

9.      Zdzieszowice, grupa "Słoneczko", Klub Abstynenta,
ul. Chrobrego obok Biblioteki Publicznej,
piątek - 1700