SPIS GRUP RODZINNYCH AL-ANON W POLSCE oraz
GRUP POLSKOJĘZYCZNYCH NA ŚWIECIE

(Aby włączyć wyszukiwanie na stronie, użyj klawiszy Ctrl + F)

Jest to oficjalny spis Grup Rodzinnych Al-Anon działających w Polsce i na świecie. Nie odpowiadamy za działalność grup posługujących się nazwą Al-Anon, a nie umieszczonych w poniższym spisie.

Wykaz obejmuje dwa rodzaje mityngów.
 

Mityngi tzw. „otwarte" – są dla członków wspólnoty lub innych osób zainteresowanych problemem alkoholowym;

Mityngi tzw. „zamknięte" – są tylko dla osób, które mają w rodzinie lub wśród bliskich przyjaciół kogoś chorującego na alkoholizm.


Cyfra przy dniu spotkań oznacza kolejny tydzień, w którym mityng w danym
miesiącu jest otwarty, pozostałe to spotkania zamknięte np.:
wtorek - 1830 (2), drugi wtorek miesiąca - mityng otwarty


REGION DOLNOŚLĄSKI                       data aktualizacji 2014-10-24

Telefon do regionu: (71) 3226191; (71) 321212

e-mail: region_dolnoslaski@al-anon.org.pl

  1. Bolesławiec, grupa "Edyta", Centrum Informacji i Rehabilitacji "MY RAZEM", ul. Mikołaja Brody 13
    poniedziałek - 1700 (ost.)

  2.  
  3. Bogatynia, grupa "Śnieżyczki",  Wielospecjalistyczny Ośrodek Pomocy ul. II Armii WP,
    piątek - 1600 

  4. Długołęka, grupa "Promyk Nadziei", Budynek Caritas przy kośc. pw. św. Michała Archanioła,
    wtorek - 1600   (ost.)  
                                  

  5. Głogów, grupa "Nadzieja",
    Osiedle Piastów Śląskich; Plac Mieszka I 11,
    środa - 1800            
                                                          

  6. Głogów, grupa "Dzień po dniu",
    ul. Królowej Jadwigi przy Kościele  na oś. Piastów Śląskich
    (salka przy garażach)
    wtorek - 1700   (ost.)


  7. Gromadka, grupa "Tęcza", Zespół Szkół w Gromadce,  (pomieszczenie w piwnicy, wejście od strony hali sportowej)
    ul. gen. Wł. Sikorskiego 19,  
    poniedziałek - 1700  
                                                                   

  8. Jawor grupa "Pogodynki" , ul. Piłsudskiego 10 ( wejście od podwórza)
     59-400 Jawor
    wtorek - 1730 (1)

  9.  
  10. Jelenia Góra, grupa „Jelonki”, salka przy  Poradni Uzależnień,
    ul. Wolności 70,
    wtorek - 1800

  11. Kamienna Góra, grupa "Tu i Teraz", Centrum Kultury  (II piętro, pokój 2)
    ul. Kościuszki 4,
    środa - 1800  
     
  12. Kudowa Zdrój, grupa "Motyl" Al. Jana Pawła II 2, Dom Wypoczynkowy "Oriona" lokal 3 (wejście -furta obok)
    poniedziałek - 1900 (ost.)

  13.  
  14. Lądek Zdrój,  grupa "NADZIEJA" Centrum Kultury i Rekreacji I piętro
    ul. Plac Staromłyński 5 
    środa - 1800 (1)

  15.                                                                 
  16. Legnica, grupa "Krokus", Ośrodek Leczenia Odwykowego (budynek A),
    ul. Chojnowska 81,
    środa - 1700      
                                                                  

  17. Legnica, grupa "Penelopa", Dom Parafialny im. Matki Teresy z Kalkuty,
    ul. II Armii WP 34,
    czwartek - 1700    
               

  18. Legnica, grupa "Wiktoria", nowa plebania parafii Podwyższenia Krzyża Świętego
     ul. Sikorskiego (osiedle Piekary "C")  
    poniedziałek - 1800 (ost.)
     
  19. Lwówek Śląski, grupa "Agat", ul Kościelna 29 przy kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
    wtorek - 1800

  20. Oleśnica, grupa "Emocja", Centrum Profilaktyki Uzależnień,
    ul. Hallera 22,
    wtorek - 1900  
                                                                   

  21. Oława, grupa "Przystań", salka parafialna przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego, ul. Zacisze
    wtorek - 1915  
      
  22.   Polkowice, grupa "Nadzieja", Ośrodek Pomocy Społecznej (piwnica),
    ul. Lipowa 1,
    poniedziałek - 1800    
       
     
  23. Szczawno Zdrój, grupa "Nadzieja", Klub Abstynenta,
    ul. Sienkiewicza 40,
    niedziela - 1700 
     
  24.  Strzegom, grupa "ZORZA",
      pl. Jana Pawła II 10,
    poniedziałek - 1800
     

     
  25. Wałbrzych, grupa "Iskierka", salka przy parafii Kościoła pw. Św. Józefa Oblubieńca ul. Św. Józefa 1
    wtorek - 1700  (1)

  26.  
  27. Wołów, grupa "Przylądek Nadziei", salka przy biurze Pełnomocnika ds Uzależnień (budynek Dw. PKS) ul. Plac Szkolny 2
    piątek - 1700   (ost.)

  28.  
  29. Wrocław, grupa "Iskierka", Kościół p.w. K. Dworzaka - Kawiarenka,
    ul. Aleja Pracy 26,
    poniedziałek - 1700 (ost.)

     
  30. Wrocław, grupa "Trójkącik", Stowarzyszenie MOST,
    ul. Komuny Paryskiej 17/1,
    środa - 1800   (ost.)
     
  31. Wrocław, grupa "Izis", Klub Abstynenta "Odnowa",
    ul. Jedności Narodowej 181/1 Wrocław
    środa - 1700   (ost.)
     
  32. Wrocław, grupa "Judyta", parafia pw.Św. Henryka,
    ul. Gliniana 16,  Wrocław
    środa - 1700    (ost.)

     
  33. Wrocław, grupa "Nadzieja", Salka Katech. Kośc. P.w. Św. Maksymiliana Kolbe, ul. Horbaczewskiego 20, są podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz winda
    sobota - 1700  (ost.) grupa-nadzieja@wp.pl
     
  34. Wrocław, grupa "Westalki", Kościół p.w. Św. Ignacego Loyoli
    (Salka - II p.),
    ul. Wincentego Stysia 16,
    wtorek - 1700    (ost.)
     
  35.   Wrocław, grupa "Jutrzenka", Wrocławskie Stowarzyszenie Abstynentów,
    Pl. Świętego Macieja 5 Ip.,
    w tym samym czasie w sali obok, mityng ALATEEN
    wtorek - 1700 
    (ost.)
     
  36.   Wrocław, grupa "Ikar", Kościół p.w. Św. Maksymiliana M. Kolbe
    (sala nr 3),
    ul. Horbaczewskiego 20, są podjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz winda
    czwartek - 1700 (ost.)  
     
  37. Wrocław, grupa "Źródło", salka katechetyczna nr 4, przy kościele p/w św. Antoniego ul. Kasprowicza 26 we Wrocławiu
    piątek - 1800   (ost.)
     
  38. Zgorzelec, grupa "Sukces", salka przy kościele św. Bonifacego,
    ul. Emilii Plater,
    środa - 18.00

     
  39. Złotoryja, grupa "Barbara", Parafia św. Józefa Robotnika, 
    ul. Władysława Broniewskiego 24a,
    środa - 18.00

     

  40. Zgorzelec, grupa "Tęcza", Ponadgimnazjalny Zespól Szkół Zawodowych im. E. Plater, ul. Francuska 6
    czwartek - 1600 

                                                  

Wydrukuj broszurę            

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION GALICJA                data aktualizacji    2014-04-13

 


napisz do nas:
region_galicyjski@al-anon.org.pl


Telefon do regionu: 795 753 451
dyżur: od poniedziałku do piątku w godz.1100 -1300 i 1900 - 2100

 


  1. Bielsko - Biała, grupa "Motyl", Klub  "Arka",
    ul. Krasińskiego 17, (wejście od ulicy Modrzewskiego)
    środa - 1700   (ost.)


  2. Bielsko - Biała, grupa "Niezależna", Bielskie Towarzystwo Trzeźwości,
    ul. Inwalidów 6, (za torami w prawo)
    czwartek - 1700  (ost.)


  3. Bukowina Tatrzańska, grupa "Albinka", Dom Sióstr "Sługi Jezusa",
    ul. Długa 10,
    niedziela - 1700  (1)


  4. Chrzanów, grupa "Radość", Dom katechetyczny Kościoła Św. Michała,
    czwartek - 1800
  5. (1)
     
  6. Gorlice, grupa "Maria" Ośrodek Terapii Uzależnień

    ul. Szpitalna 10a
    wtorek - 1730 (1)
     

  7. Kraków, grupa "Nadzieja", Kościół Miłosierdzia Bożego,
    os. Na Wzgórzach, sala św. Dyzmy,
    środa - 1830  (1)


  8. Kraków -Nowa Huta, grupa "Maria", Kościół Św. Maksymiliana Kolbe (salka nr 9), Os. 1000-lecia 86,
    czwartek - 1900 (1)


  9. Kraków - Nowa Huta, grupa "Kalina", Osiedle Kalinowe, sala nr 1 przy Kościele św. Józefa
    poniedziałek - 1800 (1)



  10. Kraków - Prokocim, grupa "Gamma", Dom katech. za Kościołem MB Dobrej Rady, I p.
    ul. Dygasińskiego 44

    poniedziałek - 1800
  11. (1)

     
  12. Kraków, grupa "Ku Przyszłości", salka katech. vis a vis kancelarii paraf. Kościół św. Floriana, ul. Warszawska 1 (od strony Galerii Krakowskiej koło dworca PKP)
    środa - 1730
  13. (1)

     
  14. Kraków, grupa  „Wanda”   NZOZ „Ergomed” obok MacDonalda przy Matecznym ul. Bonarka 18 (schodkami w dół ) sala 43
    wtorki – 
    1800 (1)

     

  15. Kraków, grupa "Dorosłe Dzieci", sala przy kancelarii parafialnej, Bazylika Bożego Ciała,
    ul. Wawrzyńca 6 (wchodząc od ul. Wawrzyńca kierować się na prawo do budynku kancelarii parafialnej)

    poniedziałek - 1800
  16. (2)
     
  17. Kraków, grupa „Świadomość”, punkt Konsultacyjny Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień (sala szkoleniowa) 
     ul. Rozrywka 1
    czwartek -  17.00 (1)
     

  18. Kraków, grupa „Viktoria”, salka przy kościele św. Stanisława Kostki na Dębnikach, wejście od ul. Pułaskiego
    p
    iątki – 18.00  (1)

  19. Libiąż, grupa "Rita" Dom Parafialny przy kościele Św. Barbary,
    ul. Ks. Pieli 11
    środa - 1830 (1)


  20. Limanowa, grupa "Uzdrowienie", Remiza OSP,
    ul. Zygmunta Augusta 35

    czwartek - 1700
  21. (2)

  22. Mszana Dolna, grupa "Siloe" Dom Parafialny Kościoła Św. Michała Archanioła
    ul. Jana Pawła II
    wtorek 1730
  23. (ost.)

  24. Myślenice, grupa "Wrzos", budynek „Sokół”
    ul. Jordana 3

    środa - 1700 (1)


  25. Nowy Sącz, grupa "Rita", Ośrodek Terapii Uzależnień,
    ul. Waryńskiego 1

    piątek - 1515 (1)


  26. Olkusz, grupa "Quo Vadis", Klub  Abstynenta  "Krokusy" parter,
    ul. Szpitalna 9,
    środa - 1800 (3)


  27. Oświęcim, grupa "Przeznaczenie II", Salka katechetyczna Kościoła Św. Maksymiliana (I p.),
    Pl. Św. Maksymiliana 2,
    piątek - 1800 (ost.)


  28. Oświęcim, grupa "ELIZA ", ZOZ Poradnia Odwykowa, okolice dworca PKP ,
    ul. E. Orzeszkowej 1,
    poniedziałek - 1700 (ost.)

  29.  

  30. Skała, grupa "Pomocna Dłoń", Dom kultury IIIp.,
    ul. Bohaterów Września 42,
    czwartek - 1800 (1)


  31. Skawina, grupa "Vita Rosa", Centrum Wspierania Rodziny
    ul. Ks. J. Popiełuszki 17, (koło sklepu "Ajka"),
    środa - 1800 (1)



  32. Wisła, grupa "U źródeł", centrum Wisły,
    plac Hoffa 3, (salka za kinem w centrum)
    czwartek - 1800
  33. (1)

  34. Zakopane, grupa "Hestia", Dom katechetyczny za Kościołem Św. Rodziny przyziemie,
    ul. Jana Pawła II 4,
    środa - 1730 (2)
  35. Żywiec - Sporysz, grupa "Nowe Życie”, salka w domu parafialnym, Kościół Parafialny Chrystusa Króla   ul. Piotra Skargi
    wtorek - 1700 (ost.)




Wydrukuj broszurę             

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION PODKARPACIE                       data aktualizacji    2014-05-15


     
napisz do nas:
region_podkarpacki@al-anon.org.pl


Telefon do regionu: 518 925 592  dyżur: pon. 12 -13, pt. 18 - 21

 

  1. Dębica, grupa "Iskierki", Klub Abstynencki "Jutrzenka",
    ul. Raczyńskich 7,
    czwartek 1800 (1)                                                                                                                                          

  2. Jarosław, grupa "Płomień", salka przy kościele O. Reformatów
    ul. Jana Pawła II,
    piątek - 1800  (1)    płomień@onet.com.pl
                                                                    

  3. Leżajsk, grupa "Stokrotki", Dom Pielgrzyma przy Klasztorze O. Bernardynów
    wtorek - 1800  (3)        jolkus@eu.pl


     

  4. Lubaczów, grupa "Źródło", salka pod Kościołem
    ul. Kościuszki
    czwartek - 1900  
                                                                                                    

  5. Łańcut, grupa "Iskra",  salka przy Kościele
    ul. Farna 20,
    wtorek - 1800   (ost) 
                                                                               

  6. Nisko, grupa "Tęcza",  Przychodnia Zdrowia
    ul. Wolności 54,
    czwartek - 1700     (3) 
                                                           

  7. Przemyśl, grupa "Nowe Życie", Klub abstynenta,
    ul. Św. Brata Alberta 10,
    piątek - 1700      (1)      
                                

  8. Przemyśl, grupa "Serce", Kościół Św. Trójcy,
    Plac Konstytucji 3 Maja 10,
    czwartek - 1815   (1) 
     
                                     

  9. Przeworsk, grupa "Nadzieja", MOPS,
    ul. Krakowska 30, (budynek MOPS w parku, Klub Abstynenta „Bratek”)
    czwartek - 1730   (1)     szkolas@vp.pl                                    
                                                                                                           

  10. Rzeszów, grupa "Przemiana", Woj. Ośrodek Uzależnień,
    ul. Siemieńskiego 17,
    poniedziałek - 1800 (1)
    środa - 1800  (1)                     przemiana.rzeszow@gmail.com


     

  11. Sandomierz, grupa "Zosia", Szkoła Języków Obcych
    ul. Mariacka 1 (wejście od ul. Długosza),
    środa - 1700     (1)     
                        

  12. Sanok, grupa "Światło",
     ul. Lipińskiego 54 salka obok plebani przy kościele NSPJ
    środa - 1800    (ost)               alanonsanok@gmail.pl
     

  13. Sędziszów Małopolski, grupa "Pojednanie", Dom parafialny,
    ul. Jana Pawła II,
    poniedziałek - 1800     (3)       
                                           

  14. Stalowa Wola, grupa "Metamorfoza", Plebania kościoła p.w. Opatrzności Bożej,
    ul. Poniatowskiego 41 
    poniedziałek - 1700   (2)   
     

  15. Stalowa Wola Rozwadów,  grupa Nadzieja”;
    ul. Klasztorna 27, budynek obok klasztoru

    wtorek - 17 00  (1)


                                                                              

  16. Strzyżów, grupa "Nadzieja"
    ul. Słowackiego 8,
    wtorek - 1700     (1)    
     

  17. Tarnobrzeg, grupa "Przystań", salka przy Kościele OO Dominikanów
     ul. Kościuszki 2,
     
    środa - 1800   (ost)  

                                                                         
     

  18. Tarnobrzeg, grupa "Razem z Tobą", Klub Abstynenta "Krokus", ul. Jachowicza 4,
    piątek - 1800

                                                                              

      

  19. Radymno,  
    ul. Chopina 4, salka obok przedszkola parafialnego
    środa - 1800    
     

  20. Głogów Małopolski „Oaza”, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 109,  Dom Kultury
    wtorek - 18
    00

     

 

                                                                                                                

Wydrukuj broszurę             

-----------------------------------------------------------------------------do góry strony

REGION GDAŃSKI                   data  aktualizacji 2014-07-14

Telefon do regionu: 660 072 022 (ERA)
godziny dyżurów 10-12 i 17-20

e-mail: region_gdanski@al-anon.org.pl

       1.   Braniewo, grupa "Astra", Klub Abstynenta, 
         ul. Kościuszki 10
         poniedziałek - 1700    (1)

  1. Bytów, grupa "Nadzieja", Świetlica Gminnego Komitetu Rozwiązywania
    Problemów Alkoholowych, 
    ul. Miła 26,
    poniedziałek - 1900 (ost.)


  2. Czersk, grupa "Pokój", Salka Katechetyczna, 
    ul. Szkolna 2,
    wtorek - 1800 (ost.)



  3. Człuchów, grupa "Wrzos", Klub Abstynenta "Krokus", 
    ul. Szkolna 1a,
    czwartek - 1800



  4. Elbląg, grupa "Olka", Plebania, 
    ul. Robotnicza 68,
    poniedziałek - 1700 (ost.)

  5. wtorek - 1000 

  6. Elbląg, grupa "Druga Zmiana", Dom Parafialny, 
    ul. Odrodzenia 13,
    piątek - 1800 (ost.)


  7. Elbląg, grupa "Śmieszki",  plebania Kościół św. Rafała Kalinowskiego
    ul. Sobieskiego 37
    czwartek - 1700 (1)


  8. Elbląg, grupa "Joanna", Plebania, 
    ul. Kielecka 16,
    środa - 1730  (ost.)

  9.  
  10. Frombork, grupa "Promień", Przychodnia ZOZ, Klub Abstynenta, 
    ul. Młynarska 4,
    środa - 1800  (ost.)

  11.  Gdańsk - Morena, grupa "Morenka", Przychodnia Rejonowa (p. 406)
    ul. Jaśkowa Dolina 105,
    środa - 1700    


  12. Gdańsk, grupa "Grajdołek", Ośrodek Terapeutyczny Uzależnień,
    ul. Zakopiańska 37,
    piątek - 1700  



  13. Gdańsk - Przymorze, grupa "Iskierki", Kościół "Królowej Różańca",
    Pl. NMP 1,
    poniedziałek - 1715 (3)


  14. Gdańsk - Wrzeszcz, grupa "Maki", Katolickie Centrum Trzeźwości,
    ul. Przytockiego 3, punkt sprzedaży literatury,
    sobota - 1630 (ost.)


  15. Gdańsk - Złota Karczma, grupa "Niedźwiadek", Plebania przy parafii Św. Rafała Kalinowskiego,
    Złota Karczma 24,
    poniedziałek - 1900 (ost.)


  16. Gdańsk - Żabianka, grupa "Radość", kościół pw. Chrystusa Odkupiciela,
    ul. Gdyńska 8,
    środa - 1700


  17. Gdynia, grupa "Bezpieczny Brzeg", Plebania parafii Przemienienia Pańskiego,
    ul. Kcyńska 2,
    środa - 1800 (ost.)


  18. Gdynia, grupa "Początek", Klub Abstynenta,
    ul. Traugutta 9,
    piątek - 1730 (ost.)


  19. Gniew, grupa "Jedność", Sala katechetyczna,
    ul. Kursikowskiego 8,
    piątek - 1530


  20. Kosakowo, grupa "Pomost", Dom Parafialny,
    ul. Żeromskiego 77, 
    wtorek - 1830


  21. Kwidzyn, grupa "Uśmiech", Klub Abstynenta,
    ul. Odrowskiego 10,
    poniedziałek - 1730 (1) (ost.)


  22. Łubiana, grupa "Zaufanie", 83-407 Łubiana,
    ul. Kolejowa (dawny budynek PKP)
    środa 1800 (ost.)



  23. Puck, grupa "Poranek", Centrum Dominik,
    ul. Judyckiego (piwnica),
    wtorek - 1830      


  24. Słupsk, grupa "Ku Słońcu", Stowarzyszenie "Krokus" Cent. Trzeźwościowe,
    ul. Sienkiewicza 7,
    poniedziałek - 1730 (ost.)


  25. Sopot, grupa "Mewa", Plebania,
    ul. Malczewskiego 18,
    środa - 1730 (ost.)


  26. Sztum, grupa "Maki", Urząd Miasta i Gminy,
    ul. Mickiewicza 39,
    piątek - 1700 (ost.)


  27. Sztum, grupa "Barka", Parafia Andrzeja Boboli,
    ul. Reja 12 (szpital),
    środa - 1600 (ost.)


  28. Tczew, grupa "Nowe Życie", Klub Abstynenta "Sambor",
    ul. Orzeszkowej 6,
    czwartek - 1700 (3)


  29. Tczew, grupa "Uśmiech", Sala Katechetyczna,
    ul. Gdańska 4,
    wtorek - 1800


  30. Tuchomie, grupa "Światło miłości", Gminny Ośrodek Kultury w Tuchomiu,
    piątek - 1900 (ost.)


  31. Wejherowo, grupa "Słoneczniki",  Salka katechetyczna przy kościele św. Leona,
    ul. 3-go Maja 19,
    czwartek - 1700 (ost.)
Wydrukuj broszurę         

---------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION LUBELSKI        data  aktualizacji 2014-02-04

                 Telefon do Regionu Lubelskiego: 696 664 890  
             dyżury telefoniczne: czwartek 18-20

              e-mail: region_lubelski@al-anon.org.pl

   
  1. Biała Podlaska, grupa "Nadzieja", Poradnia Terapii Uzależnień
    ul. Stacyjna 6,
    poniedziałek - 1830 (ost.)
     
  2. Biała Podlaska,   grupa "Słoneczko", centrum miasta,  
    ul. Krótka 3
    czwartek- 1730 (ost.)
         
      
                                                
  3.   
  4. Hańsk, grupa "Nadzieja", Gminny Ośrodek Kultury,
    czwartek - 1800 (ost.)

  5. Krasnystaw, grupa "Pomocna dłoń", Klub Abstynenta „Odnowa” ,
    ul. Kościelna 3/2
    czwartek - 1800 (ost.)

  6. Kraśnik, grupa "Nadzieja", Filia Stowarzyszenia Trzeźwościowego "Ostoja",
    ul. Sikorskiego 11
    środa - 1800 (2)

  7. Kurów, grupa "Radość",
    ul. Kilińskiego 2a, budynek pn. "Przystanek"
    poniedziałek - 1630 (ost.)

  8. Lublin, grupa "Promyk", Dom parafialny kościoła Miłosierdzia Bożego,  
    ul. Nałkowskich  80 b,
    poniedziałek - 1730 (3)


  9. Lublin, grupa "Wspomożenie", Dom parafialny kościoła św. Antoniego,
    ul. Kasztanowa 1,
    wtorek - 1900 (3)

  10. Lublin, grupa "Iskierka", Dom parafialny kościoła św. Mikołaja, 
    ul. Ks. M. Słowikowskiego 1,
    środa - 1715 (1) 

  11. Lublin, grupa "Nadzieja",  Dom  parafialny kościoła MB Królowej Polski
    ul. Gospodarcza  7,
    czwartek - 1900

  12. Lublin, grupa "Zapomnij", Sala  przy klasztorze OO. Jezuitów,
    ul. Królewska 9,
    czwartek - 1700  (2)                    



  13. Łuków, grupa "Wierność", Dom parafialny kościoła Przemienienia Pańskiego
    ul. Narutowicza 2,
    poniedziałek - 1900 (1)


  14. Opole Lubelskie, grupa "Szansa", Klub  Abstynenta "Jutrzenka",
    ul. Puławska 19,                                                                        
    piątek - 1730  (ost.)   
  15.                                 
                                  

     
  16. Puławy, grupa „Nadzieja”, Osiedlowy Dom Kultury,
    ul. Skłodowskiej 4,
    wtorek – 1630 (ost.)

  17. Świdnik, grupa "Ufność" Centrum Profilaktyki,
    ul. Norwida 2,
    wtorek - 1800 (ost.)


  18. Tomaszów Lubelski, grupa "Barka", Dom parafialny kościoła MB. Szkaplerznej,
    ul. Królewska,
    poniedziałek - 1800
     
  19. Włodawa, grupa „Nowa Droga”, Dom parafialny przy kościele św. Ludwika ,
    ul. Kościelna 7,
    środa - 1800
         
     
  20. Zamość, grupa "Nie lękajcie się", Szpital im. Papieża Jana Pawła II (sala obok biblioteki, I piętro) Aleje Jana Pawła II 10,
    wtorek - 1700 (ost.)

  21. Zamość, grupa "Nadzieja", Przychodnia Zdrowia Psychicznego (IIp. pok. 29),
    ul. Partyzantów 5,
    piątek - 1615(ost.)
  22.                                                              

Wydrukuj broszurę            

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION ŁÓDZKI        -        data  aktualizacji 2014-08-30

Telefon do regionu 787 507 232

    napisz do nas:
    region_lodzki@al-anon.org.pl


  1. Bełchatów, grupa "EWA", Klub "PRZYJACIEL",
    ul. Czapliniecka 19a, 
    poniedziałek - 1800 - 2000 (1)
     
  2. Bełchatów, grupa "Razem Damy Radę", Klub "PRZYJACIEL",
    ul. Czapliniecka 19A, 
    środa - 1800 -  2000 (1)
     


  3. Kutno, grupa "Siła",
    ul. Wilcza 5a
    poniedziałek - 1800

  4.  
  5. Łask, grupa "Fatima"
    ul. Warszawska 42, 98 - 100 Łask
    wtorek - 1830 (ost.)


  6. Łódź, grupa "Bijące serduszka",
    ul. Limanowskiego 196a
    środa - 1800


  7. Łódź, grupa "Niezapominajki", Stowarzyszenie "Abakus",
    ul. Próchnika 5
    wtorek - 1830  (1)


  8. Łódź, grupa "Arka", Ośrodek Terapii Uzależnień,
    ul. Niciarniana 41
    czwartek - 1730

  9. Łódź, grupa "Pod  kopułą", Kościół Św. Teresy,
    ul. Kopcińskiego 1/3
    uczestnikom mityngów Al-Anon zapewnia się profesjonalną opiekę nad dziećmi
    w świetlicy na terenie tutejszego kościoła.

    czwartek - 1700 (ost.)


  10. Łódź, grupa "Razem", klub "Pod wielbłądem",
    ul. Malczewskiego 4
    wtorek - 1800
     
  11. Łódź, grupa "Winnica", Stowarzyszenie Samopomocowe "Abakus",
    ul. Próchnika 5
    poniedziałek - 1800 (ost.)



  12. Ozorków, grupa "Westalki", Klub Abstynenta
    ul. Adamówek 4/6
    poniedziałek - 1800


  13. Pabianice, grupa "Jutrzenka", Ośrodek Profilaktyki i Integracji Społecznej Pabianice, ul. Partyzancka 31;
    poniedziałek  - 1730 (2)


  14.  
  15. Pichlice , grupa "Tu i Teraz", sala OSP
    Pichlice 2 98-420 Sokolniki
    wtorek - 1900
  16. czas letni
    wtorek - 1800 czas zimowy

  17. Proszenie, grupa "Przystań",   pomieszczenie gospodarcze przy OSP,
    środa  - 1800


  18. Radomsko, grupa "Nadzieja", Stowarzyszenie  "Można inaczej", ul. Ks. Wyszyńskiego 27
    piątek - 1800  (1)


  19. Tomaszów Mazowiecki, grupa "Światło Nadziei",
    ul. św. Antoniego 55
    środa - 1800
  20. Tomaszów Mazowiecki, grupa "Nowe Życie", Stowarzyszenie Abstynenckie Azyl
    ul. Hallera 2
    wtorek - 1815
  21. Tuszyn, Stowarzyszenie "Krokus",
    ul. Parkowa 4
    środa - 1700


  22. Wieluń, grupa "Ciepłe i puchate" (siedziba Stowarzyszenia "Poplon") Liceum Katolickie,
    ul. Śląska 23
    wtorek - 1800 (ost.)


  23. Wolbórz,   grupa "Wiktoria", Stowarzyszenie Abstynenckie "Zacisze" w budynku Ośrodka Zdrowia,
    ul. Sportowa 7
    poniedziałek - 1800 (3)

  24.  
  25. Złoczew, grupa "Podnieś głowę" salka przy Kościele Parafialnym pw. Św. Andrzeja
    ul. Kościelna 16
    czwartek - 1800  (czas zimowy) (ost.)
                      
    1900 (czas letni)


 

Wydrukuj broszurę            

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION PODLASKI     -    data aktualizacji 2014-06-09



Telefon do regionu: 530 198 925

e-mail: region_podlaski@al-anon.org.pl

  1. Augustów, grupa "Promyk",
    ul. ks. Skorupki 6,
    piątek - 1800(ost)

  2.  
  3. Biała Piska, grupa "Promyk Nadziei"
    ul .Sikorskiego 21, Biuro Punktu Konsultacyjnego dla Rodzin z Problemem Alkoholowym
     poniedziałek - 1700


  4. Białystok, grupa "Jutrzenka", Klub Abstynenta "Krokus",
    Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 2,
    środa - 1800(3)


  5. Białystok, grupa "Zorza", Klub Abstynenta "Krokus",
    Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 2,
    poniedziałek - 1800(1)


  6. Czarna Białostocka, grupa "Gwiazdki", Klub Abstynenta "Świt",
    ul. Torowa 9,
    czwartek - 1800
  7. (ost)

  8. Ełk, grupa "Odrodzenie",
    ul. Małeckich 3 sala nr 17

    poniedziałek - 1800 (ost)



  9. Krypno , grupa "Pociecha", Punkt Konsultacyjny przy Urzędzie Gminy,
    Krypno Kościelne 23b,
    niedziela - 1315 (2)

  10.  
  11. Kleosin, grupa "Wenus",
    ul. Zambrowska 18 (na pierwszym piętrze przychodni lekarskiej)
    wtorek - 1800 (ost)


  12. Łapy, grupa "Blask", Klub Abstynenta "Przyszłość",
    ul. Sikorskiego 18,
    poniedziałek -1700


     

  13. Sejny, grupa "Przystań",
    ul. Parkowa 5 (obok Domu Książki)
    poniedziałek - 1800 (ost)

  14. Suwałki, grupa "Elfa", Sala przy Szpitalu Psychiatrycznym,
    ul. Szpitalna 62,
    czwartek - 1800 (2)


  15. Suwałki, grupa "Nadzieja", Klub Abstynenta "Filar",
    ul. Kościuszki 71,
    wtorek, piątek - 1800(1) po 15-tym


  16. Wasilków, grupa "Organistówka",
    ul. Kościuszki 2 (plebania nowego kościoła)
    czwartek - 1800 (1)

Wydrukuj broszurę            

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION RADOMSKI           -           data aktualizacji 2013-04-24

napisz do nas:
region_radomski@al-anon.org.pl
 
                 Telefon do regionu: 510 919 145

  1. Jastrząb, grupa "Wola", sala katechetyczna przy nowej plebanii,
    poniedziałek - 1700                                                                                 


  2. Kozienice, grupa "Dom",
    ul. Radomska 36,
    poniedziałek - 1800 czwartek - 1800  


  3. Końskie, grupa "Jutrzenka", Klub Abstynenta "Radość",
    ul. Partyzantów 3,
    piątek - 1700  


  4. Mirów, grupa "Vena", Stara plebania,
    26-503 Mirów,
    czwartek - 1700

  5.  
  6. Ostrowiec Świętokrzyski, grupa "U Anioła", sala w Hospicjum (Sala nr.15)
    ul. Focha 5, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
    środa - 1800
  7. (1)

  8. Pionki, grupa "Marzenie", Klub Abstynenta "Legionówka",
    ul. 15 Stycznia 2,
    wtorek - 1800


  9. Przysucha, grupa "Nadzieja", Stowarzyszenie Klubu Abstynenta "Opoka"
    ul. Przemysłowa 5,
    środa - 1600

  10. Radom - Borki, grupa "Azyl", Sala Katechetyczna nr 9,
    ul. Wierzbicka 1,
    wtorek - 1700


  11. Radom, grupa "Iskierka", biblioteka przy parafii rzymsko-katolickiej pw. Świętej Rodziny,
    ul. Kelles-Krauza 19 ,
    środa - 1730

  12. Radom, grupa "Lois", sala przy plebanii Katedry,
    ul. Sienkiewicza 13 (wejście od ul. Mickiewicza),
    poniedziałek - 1730

  13. Radom, grupa "Małgosia", Świetlica "Caritas",
    ul. Kościelna 14 B,
    piątek - 1810

  14. Ruda Maleniecka, grupa "Właśnie dziś", Pomieszczenie na parterze w Domu Nauczyciela przy Szkole Podst.,
    Ruda Maleniecka 105,
    wtorek - 1600

  15. Skarżysko Kamienna, grupa "Ufność", Przychodnia Rej. nr 4 ,
    ul. Zielna  12,
    poniedziałek - 1700


  16. Skarżysko Kamienna, grupa "Uśmiech", Plebania Kościoła p.w.  NSJ,
    ul. Niepodległości ,
    środa - 1700


  17. Skarżysko Kościelne, grupa "Iskierki", świetlica środowiskowa,
    ul. Kolonii 7 ,
    czwartek - 1800


  18. Stąporków, grupa "Źródło", Stowarzyszenie "Nowe Życie",
    pl. Wolności 14,
    poniedziałek - 1700


  19. Szydłowiec, grupa "Niezapominajka", budynek Spółdzielni Mieszkaniowej,
    ul. Kolejowa 9 pokój nr 5,
    wtorek - 1700


  20. Zwoleń, grupa "Nowa droga", Dom Kultury sala nr 34,
    Al. Jana Pawła II nr 6,
    środa - 1700

Wydrukuj broszurę              

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION ŚLĄSKO-DĄBROWSKI              data aktualizacji 2014-10-08
 

napisz do nas:
region_slasko-dabrowski@al-anon.org.pl
 
 
    Telefon do regionu: 884 674 265
    dyżur: od poniedziałku do piątku w godz. 18 00 - 20 00


  1. Będzin, grupa "Krokus" salka przy kościele p.w. NMP
     ul. 9-tego maja 2 (Syberka)
    sobota - 1700 (1)


  2. Dąbrowa Górnicza, grupa "Zaufanie", Klub Abstynenta "Blok", Przychodnia Rejonowa nr 5,
    ul. Adamieckiego 13,
    środa - 1800 (3)


  3. Gliwice, grupa "Nadzieja",
    ul. Daszyńskiego 28,
    poniedziałek - 1730 (ost.)



  4. Jastrzębie Zdrój, grupa "Katarzyna", Parafia N.M.P. Matki Kościoła,
    ul. ks. J. Popiełuszki ,
    wtorek - 1800 (ost.)


  5. Jastrzębie Zdrój, grupa "Sasanka", Klub Abstynenta "Arka",
    ul. Zielona 18a,
    środa - 1730 (ost.)


  6. Katowice, grupa "Halinka", Parafia Ewangelicko-Augsburska,
    ul. Warszawska 18,
    poniedziałek - 1800 (ost.)


  7. Katowice, grupa "Renia" Parafia Św. Stanisława Kost. - salka parafialna,
    ul. Górniczego Stanu 22,
    piątek - 1800  (ost.)


  8. Katowice, grupa "Radość", salka przy Kościele Mariackim, pl. Szramka 1, Katowice.
    środa - 1700  (ost.)

  9. Leszczyny, grupa "Godność", Salka katechetyczna przy kościele Św. A.Boboli,
    ul. Ks. Pojdy 104,
    poniedziałek - 1800 (ost.)


  10. Mikołów, grupa "Oleńka", Klub Abstynenta "Powrót",
    ul. Konstytucji 3 Maja 38,
    środa - 1730  (1)


  11. Piekary Śląskie, grupa "Promyk", Klub Abstynenta "Piątka",
    ul. Damrota 19,
    poniedziałek - 1700 (ost.)


  12. Pszczyna, grupa "Promyk", Parafia Podwyższenia Krzyża, salka nr 7
    ul. M.C. Skłodowskiej 1,
    wtorek - 1800 (ost.)


  13. Ruda Śląska - Wirek, grupa "Radość", Parafia św. Wawrzyńca,
    ul. Czajkowskiego 16,
    piątek - 1630 (ost.)


  14. Rybnik, grupa "Halina", Parafia Królowej Apostołów,
    ul. Wieniawskiego 7,
    czwartek - 1800 (ost.)



  15. Sosnowiec, grupa "Uwolnienie", Klub Abstynenta "Uwolnienie",
    ul. Niepodległości 17,
    piątek - 1830 (1)
     
  16. Sosnowiec -Klimontów, grupa "Przebudzenie",
    ul. Hubala Dobrzańskiego 99,
    środa - 1700 (1)



  17. Tychy, grupa "Pełna Radość", Parafia św. Krzysztofa,
    ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1,
    czwartek - 1830 (ost.)

  18. Zabrze, grupa "Barbórka", K. A. "Nowe Życie",
    ul. Park Hutniczy 6
    poniedziałek - 1800 (ost.)
     
  19. Żory, grupa "Przebudzenie", Ośrodek Interwencji Kryzysowej,
    ul. Boryńska 13

    poniedziałek - 1730  (ost.)

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

Okręg opolski                                    data  aktualizacji 2014-09-28

  1. Kędzierzyn Koźle, grupa "Tęcza",  Parafia Ducha Św., Piasty 
    środa - 1800 (ost.)


  2. Kluczbork, grupa "Pomocna dłoń", pokój Nr 2 w Stowarzyszeniu "Dziewięćsił",
    ul. Zamkowa 6,
    środa - 1700 (1)


  3. Krapkowice, grupa "Maria", Punkt konsultacyjno-terapeutyczny,
    os. XXX-lecia 23, 
    poniedziałek - 1700


  4. Krapkowice, grupa "PROMYK SŁOŃCA ", Krapkowice (Otmęt)
     ul. Damrota 2 a II piętro pokój 16
    środa - 1700 (4)


  5. Opole, grupa "Waga", siedziba CIVITAS CHRISTIANA,
    Pl. Św. Sebastiana 3, (parter drugie drzwi po lewej stronie)
                    (siedziba okręgu)
    środa - 1700

  6.  
  7. Opole, grupa "Harmonia", przy WOTUiW w Opolu, ul. Głogowska 25 B; sala nr 20 (dojazd autobusem MZK nr 7 i 21)
    piątek - 1700
  8. (1)

  9. Ozimek, grupa "Oaza" Szkoła Podstawowa nr 3
    ul.
    Sikorskiego – wejście z tyłu od boiska.
    wtorek - 1730
  10. (ost.)
     
  11. Strzelce Opolskie, grupa "Promyk Nadziei",  Ośrodek Pomocy Społecznej I piętro, sala nr 25,
    ul. Krakowska 16 Strzelce Opolskie
    poniedziałek - 1700 (ost.)


  12. Tarnów Opolski, grupa "Wsparcie", Ochotnicza Straż Pożarna,
    ul. Klimasa 8,
    wtorek - 1700


Wydrukuj broszurę              

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION WARMIŃSKO-MAZURSKI              data aktualizacji 2014-10-17

 

napisz do nas:
region_warminsko-mazurski@al-anon.org.pl

               Telefon do regionu: 514 101 864

  1. Barczewo, grupa "Nowa Droga", Gminny Dom Kultury,
    ul. Słowackiego 5, I piętro pok. 13 11-010 Barczewo
    czwartek - 1800


  2. Biskupiec, grupa "Słoneczna Droga", Lazarus
    ul. Armii Krajowej 4A
    poniedziałek - 1700

  3. Dobre Miasto, grupa "Danuta",  Kolegiata po lewej stronie trzecie drzwi
    ul. Orła Białego 30, 11-040 Dobre Miasto
    piątek - 1500


  4. Działdowo, grupa "Nadzieja", Klub Abstynenta,
    ul. Księżodworska 23, 13-200 Działdowo
    niedziela - 1700

  5.  
  6. Gietrzwałd, Budynek Fundacji Przyjaciół Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej,
    ul. Źródlana
    niedziela -1000

  7. Górowo Iławeckie, grupa "Światełko", Caritas,
    ul. Ks. St. Wyszyńskiego 2, 11-220 Górowo Iławeckie
    wtorek - 1730


  8. Jeziorany , grupa "Pomocna Dłoń", MOPS Jeziorany,
    ul. Kajki 20, 11-320 Jeziorany
    piątek - 1700


  9. Kętrzyn, grupa "Jutrzenka", Klub Abstynenta,
    ul. Miejska 7, 11-400 Kętrzyn
    wtorek - 1800


  10. Kętrzyn, grupa "Stokrotki", Świetlica w Domu Parafialnym przy kościele św. Jerzego,
    ul. Zamkowa 5, 11-400 Kętrzyn
    czwartek - 1800


  11. Lidzbark Warmiński, grupa "Słoneczko", Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,
    ul. Góreckiego 7, 11-100 Lidzbark Warmiński
    środa - 1630
     

  12. Małdyty, grupa "Storczyk", Gminny Ośrodek Kultury,
    ul. Kopernika 13 14-330 Małdyty
    wtorek - 1800
  13. (ost.)
     
  14. Morąg, ul. Dworcowa 7 (I piętro, świetlica)
    czwartek -1530
     

  15. Miłomłyn, grupa "Ostoja", Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (budynek przy OSP),
    ul. Nadleśna 1a 14-140 Miłomłyn
    środa - 1630
  16. (ost.)

  17. Mrągowo, grupa "Poziomka", Kościół bł. B. Seletyńskiej,
    ul. Słoneczna 1a, 11-700 Mrągowo
    wtorek - 1800


  18. Olsztyn, grupa "Otucha", Salka w piwnicy domu parafialnego
    przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa,
    ul. Mickiewicza 10,
    piątek - 1800


  19. Olsztyn, grupa "Terrorystki", Sala w piwnicy bud. parafialnego
    przy kościele św. Józefa,
    ul. Jagiellońska 41, 10-273 Olsztyn
    poniedziałek - 1900
  20. (2)

  21. Olsztyn, grupa "Uśmiech",  wejście wspólne z siłownią "Perfect"
    ul. Barcza 12,  10-684 Olsztyn
    czwartek - 1800

  22.  
  23. Olsztyn, grupa "Odwaga",  Dom Parafialny przy kościele św. Maksymiliana Maria Kolbego (na domofonie przycisk "SALKA")
    ul. Dworcowa 1B,  10-413 Olsztyn
    czwartek - 1700
  24. (ost.)

  25. Orneta, grupa "Zołzy", Klub Abstynenta,
    ul. Mickiewicza 1 III piętro, 14-510 Orneta
    czwartek - 1800


  26. Ostróda, grupa "Marylka II", koło Charonu była kotłownia
    ul. Paderewskiego 2a
    czwartek - 1800


  27. Szczytno, grupa "Promyk", Przychodnia Terapii Uzależnień
    ul. Kościuszki 20, 12-100 Szczytno
    piątek - 1700

Wydrukuj broszurę               

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION WARSZAWSKI                              data aktualizacji 2014-07-01


Telefon do regionu: +48 0 606 919 215

napisz do nas:
region_warszawski@al-anon.org.pl
  1. Ciechanów, grupa "Jedność", Spółdzielnia Mieszkaniowa
    ul. Batalionów Chłopskich 18a,
    poniedziałek - 1800


  2. Garwolin, grupa "Monika", Stowarzyszenie "Trzeźwymi bądźcie", obok budynku PZU
    ul. Staszica 13,
    poniedziałek - 1800 (2)


  3. Gąbin, grupa "Przebudzenie",
    ul. Stary Rynek 14,
    środa - 1800 (1)


  4. Gostynin, grupa "Nadzieja", świetlica osiedlowa "Bartek",
    ul. Jana Pawła II 12, (naprzeciw TESCO)
    środa - 1800 (1)


  5. Kotuń, grupa "Zosieńka",
    ul. Kościelna 4,
    środa - 1730


  6. Legionowo, grupa "Gotowość", Kościół św. J. Kantego,
    ul. Schabowskiego 2,
    niedziela - 1630 (2)


  7. Legionowo, grupa "Promyk Nadziei", Kościół,
    ul. Schabowskiego 2,
    czwartek - 1900 (1)


  8. Mińsk Mazowiecki, grupa "Anka", Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie,
    ul. Konstytucji 3-go Maja 16,
    wtorek - 1700

  9.  
  10. Mińsk Mazowiecki, grupa "Anka – bis", Plebania, 
    ul. Kościelna 1, 
    niedziela - 1400

     

  11. Nadarzyn, grupa "Nadzieja", Dom parafialny,
    ul. Warszawska
    niedziela - 1600


  12. Nasielsk, grupa "Prosta Droga", Dom parafialny (mały domek), parafia św. Wojciecha,
    czwartek - 1900 (ost.)


  13. Nowy Dwór Mazowiecki, grupa "Żyć Inaczej", Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna,
    ul. Bohaterów Modlina 40,
    środa - 1800


  14. Nuna, grupa "Przemiana", budynek Parafialny przy Kościele
    05-190 Nasielsk,
    poniedziałek - 1800
  15. (1)

  16. Piaseczno, grupa "Światło", Stary dom parafialny,
    ul. Puławska/Chyliczkowska,
    środa - 1800

  17. Piastów, grupa "Wdzięczność", kościół M.B. Częstochowskiej, salka przy pomniku Jana Pawła II
    Al. Krakowska 17,
    czwartek - 1800


  18. Płock, grupa "Uśmiech", Klub Abstynentów 
    ul. Misjonarska 22,
    środa - 1700 (1)


  19. Płock, grupa "Promyk", salka przy kościele św. Stanisława Kostki,
    ul. Jachowicza 2,
    poniedziałek - 1700 (1)




  20. Pruszków, grupa "Pod Bocianem", Poradnia Odwykowa,
    ul. Kraszewskiego 18a,
    środa - 1700


  21. Przasnysz, grupa "Walentynka", Urząd Gminy, II p.,
    ul. Św.St. Kostki 5,
    czwartek - 1800 (2)

  22. Pułtusk, grupa "Nadzieja", (przystań),
    ul. Stare Miasto 28
    poniedziałek - 1730
  23. (4)

  24. Radzymin, grupa "Nadzieja",
    ul. Letnia 15
    wtorek - 1700


  25. Siedlce, grupa "Nadzieja", dom parafialny "Bożego Ciała"
    ul. Monte Casino,
    poniedziałek - 1700


  26. Siedlce, grupa "Jutrzenka", Dom parafii Św. Ducha
    ul. Brzeska 37, 

    środa - 1700


  27. Sierpc, grupa "Arka" klub abstynenta,
    ul. Armii Krajowej 1a,
    poniedziałek - 1700


  28. Skierniewice, grupa "Razem", parafialna kawiarenka kościoła pw. Miłosierdzia Bożego,
    ul. św. S. F. Kowalskiej 1,
    środa - 1800 (1)
     
  29. Serock
    ul. Farna 5, Dom Diecezjalny
    sobota - 16:00


  30. Skórzec, grupa "Nowe życie" sala przy kościele,
    ul. Siedlecka 10,
    niedziela - 1815


  31. Sochaczew, grupa "Kalina", Dom Kultury,
    ul.15 Sierpnia 80,
    poniedziałek - 1700


  32. Sokołów Podlaski, grupa "Pomocna Dłoń", O.R.P.A.,
    ul. M.C. Skłodowskiej,
    czwartek - 1630 (1)


  33. Tarczyn, grupa "Radość", Budynek przy kancelarii parafialnej,
    ul. Ks. Oszkiela 5,
    piątek - 1800


  34. Trąbki, grupa "Józefinki", plebania parafii pw. św.Józefa sala katechetyczna,
    wtorek - 1800 (czas zimowy) 1900 (czas letni)

  35. Warszawa - Anin, grupa "Aninki", dawne kino Wrzos - podziemie,
    ul. Rzeźbiarska 46,
    wtorek - 1800 (ost.)

  36. Warszawa - Falenica, grupa "Odnowa", Dom parafialny,
    ul. Narcyzowa 18,
    niedziela - 1600 (ost.)


  37. Warszawa - Praga Południe, grupa "Wanda", przy kościele w sali
    nr 9,
     ul Skaryszewska 12  
    można przychodzić z dziećmi - jest osobna sala dla nich
    poniedziałek - 930 (1)


  38. Warszawa - Bemowo, grupa "Twarda Miłość", Przychodnia, sala terapeutyczna na parterze (najlepiej wejść od ul. Powstańców Śląskich)
    ul. Czumy 1,
    piątek - 1700


  39. Warszawa - Mokotów, grupa "Akceptacja", Dom parafialny,
    ul. Domaniewska 20,
    poniedziałek - 1700 (ost.)


  40. Warszawa - Mokotów, grupa  "I Krok" - Ursynów,
    Al. Komisji Edukacji Narodowej 101,  wejście od strony Szkoły katechetycznej,  (sala w holu na dole po prawej stronie).
    niedziela - 1100

  41.  
  42. Warszawa – Nowe Bemowo, grupa "Przedświt", Dom parafialny (wejście przez furtkę), 
    ul. Markiewicza 1, 
    środa - 1700 



  43. Warszawa - Praga Południe, grupa "Szansa", Dom Parafialny przy kościele,
    ul. Saska 77,
    piątek - 1700


  44. Warszawa - Praga Południe, grupa "Razem", sala obok plebanii,
    ul. Ateńska 12,
    poniedziałek - 1815


  45. Warszawa - Praga Południe, grupa "Pogodna", dom parafialny przy kościele p.w. Najświętszego Serca Maryi,
    ul. Chłopickiego 2,
    środa - 1730 (ost.) tematyczny/spikerski

  46. Warszawa - Praga Północ, grupa "Pomóż Sobie", Sala katechetyczna,
    ul. Wileńska 69,
    przedostatni mityng w miesiącu - praca na XII Tradycjach
    ostatni            ,,             ,,         - praca na XII Koncepcjach

    środa - 1700



  47. Warszawa - Śródmieście, grupa "Wiosna",
    ul. Lindleya 12, wejście po schodkach w dół, na wprost furtki,  mapa
    sprzedaż literatury
    poniedziałek - 1700


  48. Warszawa - Wola, grupa "Karolkowa", Dom parafialny, w tym samym czasie w sali obok, mityng ALATEEN
    ul. Karolkowa 49,
    niedziela - 1600


  49. Warszawa - Żoliborz, grupa "Przedwiośnie", Klub Abstynenta “Stefan”, w Wielki Czwartek i w Boże Ciało mityngów nie ma
    ul. Żeromskiego 55,
    czwartek - 1700


  50. Warszawa - Żoliborz, grupa "Tylko Dziś", Poradnia Terapii Uzależnień od Alkoholu i Współuzależnienia,
    ul. Żeromskiego 13,
    wtorek - 1700


  51. Warszawa - Żoliborz, grupa "U Kantego", Dom parafialny,
    ul. Krasińskiego 31a,
    sobota - 1400


  52. Węgrów, grupa "Magnolia", świetlica ZOZ,
    ul. Kościuszki 15, mapa
    środa - 1700


  53. Wołomin, grupa "Razem", Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień, sala nr 1,
    ul. Powstańców 12, mapa
    piątek - 1745 (ost.)  mityngi nie odbywają się w dni świąteczne

  54. Wyszków, grupa "Klucz", Plebania przy kościele św. Wojciecha
    ul. Kościuszki 19,
    wtorek - 1730

  55. Wyszków, grupa "Radość Życia", Plebania przy kościele św. Wojciecha
    ul. Kościuszki 19,
    czwartek - 1730


  56. Zabrodzie, grupa "Wypłyń na Głębię", Gminny Ośrodek Kultury,
    ul. Reymonta 2,
    czwartek - 1800


  57. Żyrardów, grupa "Nadzieja", Plebania Kościoła M.B. Pocieszenia,
    pl. Jana Pawła II,
    poniedziałek - 1815

Wydrukuj broszurę              

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION WIELKOPOLSKA    data  aktualizacji 2014-09-29

 

napisz do nas:
region_wielkopolski@al-anon.org.pl

               Telefon do regionu: poniedziałek-piątek w godzinach 17.00-20.00

                                        nr tel.691894286

 
  1. Buk, grupa "Nowe Życie", Urząd Miasta i Gminy,
    ul. Ratuszowa 2, 64-320 Buk
    czwartek - 1830  (1)
  2. Zobacz mapę
     
  3. Chodzież, grupa "Atena", MORPA
    UL. Reymonta 12, 64-800 Chodzież
    czwartek - 1630 (1) Zobacz mapę
                     
                                
  4. Gostyń, grupa "Iskierka", Salka Katechetyczna,
    ul. Wolności, 63-800 Gostyń
    piątek - 1800



  5. Grodzisk Wielkopolski, grupa "Ozdrowienie", Probostwo
    przy parafii Św. Jadwigi,
    ul. Kościelna 4, 62-065 Grodzisk Wielkopolski
    piątek - 1800  (1)    
  6.  Zobacz mapę          

  7. Jarocin, grupa "Pokój i Dobro", Muzeum "Skarbczyk"
    63-200 Jarocin, ul. Parkowa 1
    wtorek - 1800  (1)
  8. Zobacz mapę

  9. Kalisz, grupa "Promyk", Klub Abstynencki "Trzeźwość i Zdrowie"
    62-800 Kalisz, ul. Hanki Sawickiej 43,
    poniedziałek - 1800  (1)
  10. Zobacz mapę

  11. Kalisz, grupa "Tęcza", Abstynencki Klub  Wzajemnej Pomocy,
    62-800 Kalisz, ul. Śródmiejska 23,
    piątek - 1700  (1)
  12. Zobacz mapę

  13. Kalisz, grupa "Iskierka", Poradnia Leczenia Uzależnień
    62-800  Kalisz, ul. Lipowa 5,
    piątek - 1900 (1)
  14. Zobacz mapę

  15. Kępno, grupa "Maria", Klub Abstynenta "Na Kępie"
    ul.  Mianowice 3 d, 63-600 Kępno
    poniedziałek - 1700 (ost.)
  16. Zobacz mapę

  17. Koło, grupa "Ukojenie", Kościół M. B. Częstochowskiej,
    ul. Blizna 40, 62-600 Koło
     co drugi wtorek - 1800   Zobacz mapę
     
  18. Konin, grupa  "Promyk", Kościół NMP Biblioteka Parafialna
    ul. Przemysłowa
    62-510 Konin   
  19.                                               
    poniedziałek - 1700   (1)  Zobacz mapę
      

  20. Kościan, grupa "Zorza", Dom Katechetyczny,
    ul. Ks. Prym. St. Wyszyńskiego 12, 64-000 Kościan
    wtorek - 1800  (1)  Zobacz mapę   
  21.                                                                                 
     
  22. Koziegłowy, grupa "Marysieńka", Salka przy kościele M. B. Fatimskiej,
    os. Leśne 5, 62-028 Koziegłowy
    poniedziałek - 1900   (1)  Zobacz mapę
      
  23. Koźminek, grupa "Tęcza", salka Straży Pożarnej /wejście od ul. Szkolnej/
    62-840 Koźminek
    wtorek - 1800    Zobacz mapę      
  24.                                                       


  25. Kowalew, grupa "Walentynki", Dom Katolicki
     Kowalew ul. Ks. Wawrzyniaka, 63-300 Pleszew
    poniedziałek - 1900 (ost.)
  26. Zobacz mapę

  27. Krotoszyn, grupa "Gracja", Klub Abstnenta
    63-700 Krotoszyn ul. Mickiewicza 2,
    wtorek - 1800 (ost.)
  28. Zobacz mapę
                                                  
                                                    

  29. Mosina, grupa "Irena", Mosiński Ośrodek Kultury
    ul. Dworcowa 4, 62-050 Mosina
    wtorek - 1800 (ost.) Zobacz mapę
     
  30. Nowy Tomyśl, grupa "SŁONECZKO"
     ul. Powstańców Wlkp.  2a /naprzeciw Straży Pożarnej/ Punkt Konsultacyjno-Informacyjny do rozwiązywania Problemów Alkoholowych 
    czwartki -18.00 (ost.)

     

  31. Oborniki Wielkopolskie, grupa "Azyl" ORPA
    ul. Piłsudskiego 76, 64-600 Oborniki Wielkopolskie
    wtorek - 1800    Zobacz mapę
                                        

  32. Ostrów Wielkopolski, grupa "Krystynka", Klub Abstynenta
    ul. Kolejowa 24 b, Ostrów Wlkp. 63-400,
    środa - 1800 (ost)
  33. Zobacz mapę


  34. Ostrzeszów, grupa "Baszta", Klub Abstynenta
    83-500 Ostrzeszów ul. Pocztowa 2,
    piątek - 1630
  35. (ost.) Zobacz mapę
     
  36. Lwówek, grupa "Tu i Teraz", Miejsko-Gminny Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
    64-310 Lwówek, al. Sczanieckiej 56 Zobacz mapę
             
  37.                                       

  38. Piła, grupa "Femina", Klub Abstynenta "Kotwica",
    ul. Kwiatowa 2,  64-920 Piła
    czwartek - 1800  (ost.)    Zobacz mapę     
  39.                                       

  40. Poznań, grupa "Ariadna", PIK ( Punkt Informacyjno Kontaktowy AA)
    ul. Dąbrowskiego 28a
    60-841 Poznań,
    poniedziałek - 1830   (1)    
  41.                                     

  42. Poznań, grupa "Okna"Al-Anon Dorosłe Dzieci, Stowarzyszenie "Dom Trzeźwości",
    al. Marcinkowskiego 24, 61-827 Poznań
    środa - 1830   (ost)      
  43.                                     

  44. Poznań, grupa "Dorota", Kościół p.w. św. Marcina,
    ul. Św. Marcin 13, 66-446  Poznań
    poniedziałek - 900    (ost)   Zobacz mapę     




  45. Poznań, grupa "Maria-Teresa", Salka Katechetyczna nr 13 przy kościele św. Rocha, Centrum Jana Pawła II
    ul. św. Rocha 10
    61-142 Poznań
    czwartek - 1900  (1)  Zobacz mapę 
  46.                                             

  47. Poznań, grupa "Promyk", Klub Abstynenta "Zwycięstwo",
    ul. Litewska 8, 60-605 Poznań
    środa - 1800 (1)  Zobacz mapę        
  48.                                             

  49. Poznań, grupa "Radość", Poradnia Odwykowa,
    ul. Małeckiego 11, 60-706 Poznań
    środa - 1745   (1)   Zobacz mapę   
  50.                                               

  51. Poznań, grupa "Ratajanka", Osiedlowy  Dom Kultury "Na Skarpie", 
    os. Piastowskie 104, 61-164 Poznań
    wtorek - 1800   (1) (z wyjątkiem lipca i sierpnia)
  52. Zobacz mapę

  53. Poznań, grupa "Sofia", Salka Katechetyczna przy kościele św. Wojciecha,
    Wzg. Św. Wojciecha 5 (piwnica), 61-748 Poznań
    środa - 1900  (1)   Zobacz mapę                                                                               

  54. Poznań, grupa "Stefania", Salka Katechetyczna B przy parafii Opatrzności Bożej,
    ul. Gieburowskiego 6, 60-681 Poznań
    piątek - 1900  (1)   Zobacz mapę         
  55.                                         
                                                   

  56. Poznań, grupa "Uśmiech", Ośrodek Terapii Uzależnień,
    Pl. Kolegiacki 12a, 61-841 Poznań
    środa - 1900 (1)  Zobacz mapę

  57. Poznań, grupa "Iskierka Nadziei", Dom Salezjański Sala Jana Pawła II
    ul. Pszczelna 20, 61-658 Poznań
    piątek - 1100  (1)    Zobacz mapę           
  58.                                      
      

  59. Poznań,  grupa "Zmartwychwstanie", salka przy kościele Zmartwychwstańców,
    ul. Dąbrówki 4 , 61-501 Poznań
    wtorek - 1700 (1)   Zobacz mapę  
      
  60. Poznań, grupa "ŚWIATŁO W TUNELU" os. Rusa salka parafialna przy Kościele św. Łukasza Ewangelisty
    poniedziałek - 18.00 (ost)

  61. Rawicz, grupa "Odnowa",
    ul. Piłsudskiego 21, 63-900 Rawicz
    czwartek - 1800   Zobacz mapę    
  62.                                           

  63. Rogoźno, grupa "Promyk", Poradnia  Terapeutyczna,
    ul. Fabryczna  5, 64-610 Rogoźno
    wtorek - 1900   (1)  Zobacz mapę                                                 
  64.  
  65. Słupca, grupa "Dzidka", Stowarzyszenie Centrum,
    ul. Traugutta 10, 62-400 Słupca
    poniedziałek - 1800  (2)
  66.    Zobacz mapę                                       
                                                  

  67. Swarzędz, grupa "Światełko", Dom Akcji Katolickiej Ip,
    ul. Św. Marcina 7/4, 62-020 Swarzędz
    czwartek - 1800  (2) Zobacz mapę

  68. Szamotuły, grupa "Halszka", Klub Abstynenta,
    ul. Franciszkańska 6, 64-500 Szamotuły
    wtorek - 1800   (ost.)    Zobacz mapę 
  69.                                                  
     
  70. Turek, grupa "Nowa droga", Ośrodek Wsparcia dla osób z problemami uzależnień
    ul. Konińska 4 62-700 Turek
    poniedziałek - 1700 (ost.)  Zobacz mapę

  71. Wągrowiec, grupa "Stokrotka", Klub Abstynenta
    ul. M. Reja 16
    62-100 Wągrowiec

     
    poniedziałek - 1800   (ost.)  Zobacz mapę
  72.  
  73. Wolsztyn, grupa "Muszelka", Sala Urzędu Miejskiego,
    ul. Drzymały 1, 64-200 Wolsztyn
     
    poniedziałek - 1900  (3)  Zobacz mapę

  74. Wronki, grupa "Nadzieja", Ośrodek Pomocy Społecznej,
    ul. Powstańców Wielkopolskich 23, 64-510 Wronki
    piątek- 1900 (3)
  75. Zobacz mapę


  76. Żary, grupa "Pokój", Klub Abstynenta,
    ul. Podchorążych 31, 68-200 Żary
    środa - 1800   
    (ost)
  77.   Zobacz mapę                             

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

Okręg Bydgoski                         data  aktualizacji 2014-10-17



Telefon do okręgu: 696 280 586
dyżur: w godz. 800 - 2200


  1. Barcin, grupa "Przystań", Zakład Opieki Zdrowotnej Ip. pokój 207, 
    ul. Mogileńska 5, 88-190 Barcin
    piątek - 1630  (ost.)
  2. Zobacz mapę

  3. Bydgoszcz, grupa "Teresa", Dom Parafialny, Plac Piastowki 5 (nacisnąć domofon "Lektorzy") 85-012 Bydgoszcz
    środa - 1100 - 1300  (1)
  4. Zobacz mapę

  5. Bydgoszcz - Fordon, grupa "Mateusz", parafia św. Mateusza
    ul. Skarżyńskiego 4, 85-791 Bydgoszcz
    wtorek - 1830  (1)
  6. Zobacz mapę

  7. Bydgoszcz, grupa "Tęcza", Alwernia
    ul. Dworcowa 87 (domofon nr.22), 85-009 Bydgoszcz
    czwartek - 18.00 (1) 


  8. Bydgoszcz, grupa "Czwarty Stopień", BORPA
    ul. Przodowników Pracy 12, 85-843 Bydgoszcz
    środa - 1800  (1)
  9. Zobacz mapę

  10. Bydgoszcz, grupa "Słoneczka",  Al-Anon Dorosłe Dzieci, BORPA
    ul. Przodowników Pracy 12, 85-843 Bydgoszcz
    środa - 1700
  11. (1)

  12. Chełmża, grupa "Qvo Vadis", Dom Kapitulny przy Katedrze św. Trójcy ul. Tumska14   87-140 Chełmża
    poniedziałek - 1900  (ost.)
  13. Zobacz mapę


  14. Grudziądz, grupa "Radość", Klub Abstynenta "Alicja"
    ul. Toruńska 6, 86-300 Grudziądz
    wtorek 1700 (4) Zobacz mapę


  15. Toruń, grupa "Jantar", Klub "Jantar"
    os. Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 12 87-100 Toruń
    środa (za wyjątkiem wakacji) - 1800  (4)
  16. Zobacz mapę


  17. Toruń, grupa "Przedpołudniowa", Klub Abstynenta "Flisak"
    ul. Gagarina 152, 87-100 Toruń
    środa - 1200
  18. (4) Zobacz mapę

  19. Toruń, grupa "Szansa", Ośrodek Terapii Uzależnień
    ul. Bydgoska 1, 87-100 Toruń
    wtorek - 1830  (ost.)
  20. Zobacz mapę

  21. Tuchola, grupa "Jutrzenka", Szpital, Poradnia Uzależnień i Współuzależnień
    ul. Nowodworskiego 14-18,  89-500 Tuchola
    poniedziałek - 1800 (1) Zobacz mapę
Wydrukuj broszurę               

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

REGION ZACHODNIOPOMORSKI     data aktualizacji 2014-09-29     

napisz do nas:
region_zachodniopomorski@al-anon.org.pl

Zachodniopomorska strona Al-Anon


                Telefon do regionu: 798 352 781


  1. Barlinek, grupa "Promyk",
    Barlinecki Klub Abstynenta,74-320 Barlinek,
    ul. Strzelecka 31
    środa - 17:00 (1)
     
  2. Czaplinek, grupa "Nadzieja", Al-Anon Nadzieja,
    Rynek 1,
    poniedziałek - 18 00


  3. Goleniów, grupa "Uśmiech", Klub Abstynenta "Exodus",
    ul. Jagiełły 3,
    tel. +48(091) 4182460 , skr. pocztowa 22,
    wtorek - 1630


  4. Gorzów Wielkopolski, grupa "Arkadia", Klub Abstynenta "Nadzieja",
    ul. Obotrycka 10,
    czwartek - 1800


  5. Gorzów  Wielkopolski, grupa "Afrodyta", Charytatywne Centrum Pomocy Człowiekowi im. Jana Pawła II,
     ul. Słoneczna 63,
    wtorek 1700



  6. Koszalin, grupa "Trzcina", Klub "Pomorze",
    Pl. Zwycięstwa 168,
    niedziela - 1530


  7. Międzyzdroje, grupa "Fala", Klub Abstynenta "Rozwaga",
    ul. Cicha 2,
    środa - 1700


  8. Police, grupa "Dzień po dniu",
    ul Piaskowa 99, Szkoła Podstawowa nr VII,
    poniedziałek - 1800


  9. Stargard Szczeciński, grupa "Errata", Klub Abstynenta "Ala",
    ul. Warszawska 16,
    czwartek - 1730


  10. Szczecin, grupa "Nadzieja", Klasztor O.O. Dominikanów,
    Pl. Ofiar Katynia 1,
    czwartek - 1800


  11. Szczecin, grupa "Panaceum", Klub Abstynenta "Agora 303",
    ul. Pocztowa 5,
    tel. +48(91) 484 14 88 ,
    środa - 1800


  12. Szczecin, grupa "Przebudzenie", Szpital św. Boromeusza 52(dawny kolejowy) budynek A, parter
    ul. Wyzwolenia 52,
    wtorek - 1815


  13. Szczecin, grupa "Siła", Parafia św. St. Biskupa Męczennika, 
    ul. Kolorowych Domów 2,
    poniedziałek - 1730


  14. Szczecin, grupa "Wytrwałość", Ośrodek Terapii Uzależnień,
    ul. Ostrowska 7, 
    piątek - 1700


  15.  
  16. Szczecin, grupa "Qvo Vadis", salka koło biura parafialnego.
    Plac Matki Teresy z Kalkuty przy kościele St. Kostki,
    niedziela -
    1700

  17.  
  18. Szczecin, grupa "Miłość", Klub Abstynenta "Delta",
    ul.Goleniowska 31
    wtorek - 18
    00


  19. Świnoujście, grupa "Wyspa", Stowarzyszenie Trzeźwościowe "Hol" (w przychodni),
    tel. +48(091) 321 56 97
    ul. Dąbrowskiego  4,
    czwartek - 1800


  20. Złocieniec, grupa "Irys", Stowarzyszenie Klub Abstynenta "Nike",
    tel. +48(94) 367 05 36
    ul. Okrzei 14
    czwartek - 1700

Wydrukuj broszurę               

----------------------------------------------------------------------------- do góry strony

GRUPY POLSKOJĘZYCZNE            data aktualizacji 2014-07-31

    

        Belgia

  1. Bruksela, Rue Leopold I 174    1190 Bruxelles, grupa "Światło"
    telefon: 0032484072499
    wtorek - 2000 (ost)
     
  2. Antwerpia, Den Tip Van Den Hautelei 79   2100 Antwerpia
    kontakt tel. 0 498 972 907 i 0 498 277 091
    środa 2000  (2)

----------------------------------------------------------------------------------------------  TOP

  Francja

  1. Paryż, Rue Saint Honore,  grupa  "Nadzieja"  (przy polskim Kościele)
    Tel (+33) 614
    60 65 96, (+33) 675 79 03 20
    wtorek - 2000


  2. Paryż, 18, rue Claude Lorrain, grupa  "Światełka"  (Polska Parafia Św. Genowefy)
    Tel (+33) 613
    51 64 58,
    czwartek - 2000

--------------------------------------------------------------------------------

TOP

  Irlandia

  1. Dublin, St. Saviour's Priory,
    9-11 Upper Dorset Street,
    Dublin 1
    sobota - 1300
    grupa otwarta
     
  2. Longford, grupa "Iskra"
    Menthal Health Centre
    Dublin Road
    Longford
    Co.Longford
     wtorek - 18.00 wszystkie mitingi otwarte
    emeil:iskra.longford@o2.pl
    tel:0894579836
     
  3.  Limerick, St Michaels Church Pastoral Centre,

    Denmark Street, Limerick,  Ireland

    poniedziałek - 2000

    tel.0894388425

    email: alanonlimerick@gmail.com

     

     

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 TOP

  Niemcy

  1. Gierkezeile 39 - 10585 Berlin - Charlottenburg
    U-Bahn: Richard-Wagner-Plaz,
    sobota - 1700


  2. Hannover-Lahe, Stillweg 12b,
    Polska Misja Katolicka (zapewnia się opiekę nad dziećmi)
    poniedziałek - 1900

  3.  
  4. Hannower-Südstadt  D-30171 Hannover-Südstadt
    Große Barlinge 66
    niedziela 16.00-18.00

  5. Monachium, Heßstrasse 26, Stacja metra U2: Theresienstrasse,
    Polska Misja Katolicka
    niedziela - 1400,


  6. 68156 Mannheim, D6 9-11, grupa "Przebudzenie"
    Sala parafialna przy Polskiej Misji Katolickiej
    2 i 4 miesiąca czwartek - 1930


  7. Offenbach, Berlinerstrasse 274 - Nähe Kaiserlei, Polnishe Gemeinde
    piątek 2000
    (pierwszy piątek miesiąca spotkanie otwarte)


  8. Hamburg, grupa "Echo", Speckenreye 41 - 22119  - Horn,
    (przy Kościele "Sankt-Olaf")
    Tel +49 0176 57 167 769
    poniedziałek - 1830

  9.  
  10. Hamburg, grupa bezimienna, Speckenreye 41 - 22119  - Horn,
    (przy Kościele "Sankt-Olaf")
    Tel +49 0176 57 167 769
    środa - 1900


  11. Carlsberg Międzynarodowe Centrum Ewangelizacji Ruchu Światło-Zycie "Marianum" D-67-316 Carlsberg, Kreuzweg 28,
    sobota - 1515 , pierwsza i trzecia sobota miesiąca


------------------------------------------------------------------------------- TOP

 Szwecja

  1. Sztockholm, Sysslomansgatan 8
    TOWARZYSTWO POLAKÓW "OGNIWO" T-bana:Fridhemsplan,
    tel. 0046762803475 Dorota (na domofonie napis Ogniwo)

    niedziela - 1600  - 1800

------------------------------------------------------------------------------- TOP

  USA

1.         Chicago, WSPARCIE, 5835 W Irwing Park Rd,
Jezuicki Ośrodek Milenijny,
wtorek - 2000

2.         NORTH  JERSEY, Garfield, Palisade Ave.& Commerce St, First Presbyterian Church,
mityng zamknięty, mityng dla niepalących
sobota -  700

3.         NORTH JERSEY, Linden, 131 E. Edgar Rd. (w suterenie probostwa),
ST. Theresa’s of the Child Jesus Chuch
,
mityng otwarty, mityng dla niepalących, dostępny dla osób na wózkach
niedziela - 2000

 ---------------------------------------------------------------------------------- TOP

  Wielka Brytania

  1. Londyn - Balham - grupa "Zrozumienie" Biblioteka przy polskim Kościele (Uwaga: Biblioteka jest z tyłu Kościoła)
    234 Balham High Road, Londyn SW17 7BQ
    ,
    Mityng odbywa się po polsku
     
    piątek - 2000   (ost.)  
     
         

  2. Londyn - Balham -  grupa "Bezpieczna Wyspa  61 Blackhorse Road Walthamstow
     E17 7AS (wschodni Londyn)
    środa - 1930 
     

  3. Londyn -Windsor Road Ealing London  W5 5PD      (zachodni Londyn)
    0208 567 1746 (numer parafii)
    wtorek - 2030       
     

  4. Londyn -grupa "Otwarte drzwi", Putney, Ravenna Road SW15 6AW St. John's Hall (poludniowo-zachodni Londyn), 
    wtorek - 1930 
    tel. kontaktowy 07988749834 Bożena
     

  5. Londyn - South Tottenham/Stamford -  grupa "Tu i Teraz  
    Community Centre (zielony pawilon-parter)
    91-93 St. Anns Road, N15 6NU London
    Stacja metra - Seven Sisters,
    Piątek - 19:30
    Tel. kontaktowy 07872027350 Kasia 

     

  6. Londyn - Ilford -  grupa "Nowe Życie  Blisko stacji Goodmayes, 2 Ashgrove Road, IG3 9XE, Polski Dom Parafialny  (wschodni Londyn) 
                    Czwartek  - 1930 

     

  7. Birmingham B 5 5PH, grupa "Serce"
    Polish Millennium House (klub polski)
    Bordesley Street
    tel kontaktowy 07858533904
    niedziela - 1600   
    (miting trwa 1,5h)

  8. Slough, grupa "Wiktoria"
    Wspólnota Katolicka Pw. Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski
    48 Pitss Road Slough  SL1 3XH
    tel kontaktowy Aga 07894536677, Ania07706898530
    środa 1900   pierwsza środa miesiąca miting otwarty
    (mityng trwa 1,45 minut bez przerwy)

  9. Leicester, grupa "Nadzieja"
    Bishop Street Methodist Church
    Leicester LE1 6AF
    tel. kontaktowy 07756532597
    sobota - 1830

  10. Leeds, grupa "Światło Nadziei"
    Newton Hill Road, Leeds, LS7 4J w polskiej szkole przy Polskim Ośrodku Katolickim,
    wtorek - 1900 (1)
    al.anon.leeds@gmail.com

  11. Nottingham, grupa "Spokój"
    2 SHERWOOD RISE
    NG7 6JN Nottingham
    sala parafialna polskiego Kościoła Katolickiego,
    czwartek - 1830

------------------------------------------------------------------------------- TOP

 

 
 

Komunikat




Komunikat

 
 

Kominikat
 
Region
    Łódzki


Kominikat

 
 
 
Kominikat

 
 
 

    Okręg Opolski

 

Komunikat

 
 

 
     Kominikat
 
 

    Okręg Bydgoski



Komunikat

 
 
 
 Grupy polskojęzyczne          za granicą

Miejsca spotkań
 


 
Spotkanie online   grupa "Siła"


http://www.al-anon.org.pl/emityng/Spotkania.htm
l

Oficjalny serwis Grup Rodzinnych Al-Anon/Alateen w Polsce
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone

Powrót do strony głównej strona główna